אירועים עסקיים

אולם האירועים הבית הירוק ביזנס הוא הנוסחה המנצחת, הטומנת בחובה שילוב אידיאלי של מקום יוקרתי ורוח אוניברסיטאית, אוכל איכותי וטעים, ומניפת תוספות טכניות חדשניות ומקצועיות, אשר סוגרות את המעגל והופכות אותו לאירוע עסקי מסוג אחר – אירוע מושלם.
מאחורי הקונספט עומדת מחשבה אחת – איך להפוך כנס חברה או אירוע עסקי לחוויה מרגשת, אינטלקטואלית, אינטימית וגם טעימה. ניסינו לתת פתרון לכל סוג של דרישה או בקשה שלכם, החל ממתן אפשרות לסוגי האירוע – בוקר, צהריים, ערב עם מגוון תפריטים משתנים בהתאם שנבנו ע"י שף הבית קולין גילון - בוגר קורדון בלו בצרפת , התמחה במסעדות יוקרה בצרפת ואיטליה . סוגי המיקום – אירועי גג עם נוף תל אביבי, אירועי חוץ בגן הקסום של הבית הירוק ואירועי פנים יוקרתיים ומעוצבים בתוך אולם המסעדה או באולם הכנסים –כל זה בליווי הצוות המיומן של הבית הירוק . אך זה עדיין לא הכל...
אנו עובדים בשיתוף פעולה עם מיטב המרצים מטעם אוניברסיטת תל אביב, אשר יגיעו לאירוע שלכם ויוסיפו לו עניין, יוקרה וערך מוסף. כמובן, אנו מציעים מגוון תוספות טכניות, כגון במה, מקרן, ציוד מולטימדיה ועוד. ישנה אפשרות גם לצלם את האירוע ולעלות אותו לאתר אינטרנט, לעצב כרטיסי ביקור אינטראקטיביים  של האורחים ולעלות אותם לאינטרנט (בהסכמת האורח) – דבר, המאפשר רקימת קשרים עסקיים עתידיים.
בין הלקוחות הקבועים ושבעי הרצון שלנו חברות ענק כגון:  בנק דיסקונט, חברת טבע, קבוצת כלל, קופת חולים כללית, ביטוח הראל, חברת קומברס, חברת מייקרוסופט, קבוצת עלית שטראוס, קופת חולים מכבי ועוד.
אנחנו כאן בשביל ליצור לכם חוויה של אירוע אחר.