• slide01
  • slide02
  • slide03
  • slide04
  • slide05
  • slide06

הבית הירוק - גן אירועים יוקרתי במרכז

כשאתם מוזמנים בעצמכם לחתונה או לבר מצווה ואפילו לברית ובריתה, יש מספר קריטריונים עיקריים שעל פיהם תכתירו את הערב כהצלחה. גני אירועים במרכז או בשפלה הם נתון פחות חשוב, העיקר מבחינתכם שלא לנסוע רחוק מידי, או לעמוד שעות על גבי שעות בפקקים מיותרים. גם אם אתם מחבבים במיוחד את הדודה והדוד או את בני הדודים, אין לכם כוח – אחרי יום עבודה מעייף וקשה – להיטלטל בדרכים.

גני אירועים במרכז ובשפלה – חוגגים עם החתן והכלה

קריטריון נוסף שבו תשתמשו כדי להעריך ולתת ציון לחגיגה, הוא איכות האוכל ורמת ההגשה. אחרי יום מתיש ונסיעה – אפילו קצרה – לא תהיה לכם סבלנות לחכות למלצרים, או למנה שביקשתם לפני שעה. כיום, ואין זה משנה אם מדובר על גני אירועים במרכז הארץ או בצפון, רבים מחכים במיוחד לזמן הקינוחים, כשהם מעוניינים לטעום ולבדוק האם השפים במטבח הם יצירתיים.

גן אירועים במרכז ובשרון – לחגוג בגדול ובמיקום הנכון

הקריטריון החשוב ביותר – שבו מתעניינים בעיקר החבר'ה הצעירים – הוא רמת הפעילות ברחבת הריקודים. שתייה איכותית עם תקליטן מעודכן או להקה מקפיצה, הם שיטה בדוקה לסחוף גם את האדישים ביותר לתוך המסיבה. הרקדנים הפעילים לא מתעניינים באופי האולם - גן אירועים במרכז או אולם בשפלה – אלא באיכות המוזיקה וברמת הווליום שלה.

אם עוד לא מצאתם גן אירועים במרכז שייתן לכם מענה לכל האפשרויות המבוקשות, תרשו לנו להציע לכם מקום שמגשים חלומות. הבית הירוק – מתחם עתיק אך עם נגיעות של ארכיטקטורה מודרנית יפיפייה – נמצא במיקום פנטסטי מכל כיוון נסיעה. גם אם כבר בדקתם הרבה אולמות וגני אירועים במרכז או באזור ת"א, כזה מבנה בוודאי שלא ראיתם.

אולמות אירועים במרכז ובדרום – אל תפסיקו אף פעם לחלום!

צוות המקום הוא מהשירותיים והאדיבים שתפגשו בימי חייכם ולא תפסיקו להיות מופתעים מכמות החיוכים שהם מפזרים. צוות ההפקה של המקום ידאג לכל הספקים או נותני השירות שאתם מחפשים והם מומחים בירידה לפרטים הקטנים.   

מחפשים אולם אירועים במרכז הארץ או גני אירועים במרכז העיר הגדולה? הבית הירוק הוא התשובה הנכונה.